Facebook

Zapraszamy do naszego klubu. Oferujemy ogromny asortyment sprzętu nurkowego i pływackiego - profesjonalną pomoc i najlepsze ceny. Uczymy nurkowania na wszystkich poziomach, a dla niezdecydowanych proponujemy próbne nurkowanie w bezpiecznych warunkach. Prowadzimy serwis sprzętu, wypożyczalnię, napełniamy butle. Podróżujemy po Polsce i po całym Świecie, gwarantujemy że wyprawa z nami pozostaje w pamięci na długie lata. Nurkowanie to nasza pasja i całe życie. Zapraszamy w każdy wtorek od godz. 19 na spotkania klubowe...Aquadiver Klub to bezpośredni dostęp do jeziora Krzywego, baza noclegowa oraz żagle.

AQUADIVER KLUB: sklep nurkowy, kursy i podróże, napełnianie butli: powietrze, nitrox, trimix (bank powietrza 300 bar), serwis i wypożyczalnia. Wszystko to w mieście i nad jeziorem.

AQUADIVER KLUB - kursy nurkowania i podróże, Miłosz Dąbrowski,tel. 603 173 049, milosz@aquadiver.pl

PADI MSDT # 614 295, EFR # 614 295, SDI # 9853, KDP/CMAS-M1 # 1400002, WOPR #8186/OL

Od 2000 roku jestem instruktorem nurkowania  i mogę robić to co kocham. Mam ogromną satysfakcję, że udało mi się wyszkolić i pokazać dziesiątkom osób nowy, ciekawszy sposób na życie. Nurkuj i poznawaj podwodny świat z nami - na pewno nie pożałujesz... Swoją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem latem 1993 roku, mając 16 lat. Zimowe baseny, letni obóz, wojskowy wycisk. Generalnie nic nie zachęcało do nurkowania, wręcz przeciwnie ... Jednak od samego początku "wkręciłem" się na dobre. Od razu pokochałem nurkowanie i każdy wolny czas oraz środki przeznaczałem na nowe hobby - sprzęt, kursy i podróże. To wszystko stało się moim sposobem na życie, a możliwość zanurzenia się w coraz to nowych miejscach celem i motywacją do pracy. Po pierwszym nurkowaniu pomyślałem, że fajnie byłoby zostać instruktorem i pokazać innym podwodny świat. Nurkowanie nie jest pewnie jedyną ciekawą czynnością na świecie która stymuluje, otwiera oczy, daje kopa i wciąga, ale z pewnością przy małych nakładach bardzo szybko znajdujemy się w innym świecie. Cisza, szum bąbli i piękno podwodnego świata powodują, że człowiek staje się szczęśliwszy. Nie wyobrażam sobie teraz swojego życia bez nurkowania i podwodnej fotografii, bo to właśnie od kilku już lat moja największa podwodna pasja.

Dlaczego my?

Jesteśmy pasjonatami i kochamy nurkowanie. Nasze szkolenia i nurkowania to nie fabryka... Staramy się każdą osobę traktować wyjątkowo. Mamy czas i zapał aby uczyć nurkowania najlepiej jak tylko można. Dbamy o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę. Nurkowanie to przede wszytskim nasze hobby, a dopiero później praca. I właśnie to wyróżnia nas na tle innych szkół nurkowania.

WSPÓŁPRACA:

zapraszamy do współpracy ;)